Usługi dodatkowe
Atrakcje
Kalendarz imprez
Polecamy

Zobacz film z apartamentu

Zobacz pozostałe filmy

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych - zobacz szczegóły
   
Chcesz kupić
mieszkanie?
www.domhouse.pl
Sezon niski
01.10 - 30.04 Cena
doba
od 375 PLN
Sezon wysoki
01.06 - 31.08 Cena
doba
od 750 PLN

Informacje

Zapraszamy Państwa do wynajęcia apartamentu w prestiżowym obiekcie Sea Towers. Sea Towers to jedyna w Polsce lokalizacja kilka metrów od morza i jednocześnie tuż obok centrum miasta pozwala cieszyć się z bliskości morza i korzystania z atrakcji dynamicznego miasta. Sea Towers  sąsiaduje ze Skwerem Kościuszki, bulwarem Nadmorskim, Teatrem Muzycznym i tętniącą życiem ulicą Świętojańską. Doskonałe położenie  obiektu Sea Towers w pobliżu plaży i mariny jachtowej pozwala mieszkańcom wynajmującym apartament na wybór ulubionej formy spędzania wolnego czasu. Sea Towers, to nie tylko doskonała lokalizacja, to  przede wszystkim bezpieczeństwo: całodobowa ochrona, zintegrowane systemy alarmowe i szybkobieżne widny. Dodatkowym atutem apartamentowca jest wygodna hala garażowa z poziomu, której wiedziecie Państwo tuż na piętro swojego apartamentu.

Apartament Sea Towers Exclusive to luksusowy penthouse, który znajduje się na 22-piętrze, zapewniający nietuzinkowy komfort i wygodę. Składa się z obszernego salonu z rozkładanym narożnukiem dla dwóch osób dorosłych. W salonie jest  wydzielona część kuchenna, a z okien całego poziomu którego roztacza się zachwycający widok na zatokę gdańską oraz wyjście na 30 metrowy umeblowany taras. Na pierwszym piętrze znajduje się główna sypialnia z małżeńskim łóżkiem,  a także wejście na antresolę, w której znajduje się wielkie okrągłe łoże. W apartamencie znajduje się łazienka z wanną i funkcją prysznica, a także dodatkowa toaleta. Apartament posiada również prywatną saunę INFRARED, za której skorzystanie jest bezpłatne. Opłata za skorzystanie z Jaquzzi wynosi 150 zł za pierwszą dobę, a każda kolejna to koszt 100 zł.

Apartament w pełni wyposażony z dbałością o detale, z troską o komfort Państwa pobytu. Dzięki wszystkim atutom apartamentu Sea Towers, jest to doskonałe miejsce na wyjątkowy, pełen niezapomnianych chwil pobyt.  Apartament przeznaczony jest dla 6-osób dorosłych.

Lokalizacja: Gdynia - Centrum - Sea Towers