Usługi dodatkowe
Atrakcje
Kalendarz imprez
Polecamy

Zobacz film z apartamentu

Zobacz pozostałe filmy

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych - zobacz szczegóły
   
Chcesz kupić
mieszkanie?
www.domhouse.pl
Sezon niski
01.10 - 30.04 Cena
doba
od 160 PLN
Sezon wysoki
01.06 - 31.08 Cena
doba
od 300 PLN

Informacje

Oferujemy Państwu wynajem komfortowych apartamentów położonych w samym sercu gdańskiego Starego Miasta, w nowoczesnym kompleksie Kwartał Kamienic. Wynajem naszych apartamentów zapewni Państwu doskonały dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych na  gdańskim Starym Mieście. Budynek zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od najsłynniejszych perełek architektury: m.in. zaledwie 200m od słynnego Żurawia oraz ul.Długiej, 300m od Bazyliki Mariackiej.

Apartamentowiec łączy w sobie historyczny wygląd pięknych gdańskich kamienic oraz komfort najlepszych współczesnych hoteli. Na terenie obiektu znajduje się siłownia, sala fitness, sala bilardowa oraz sauna. Możliwy jest wypoczynek na wewnętrznym patio z fontanną.

Apartamenty są luksusowo wyposażone, ze szczególną dbałością o detale. W każdym z nich znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Standardem wyposażenia salonu jest telewizor z płaskim ekranem oraz komplet wypoczynkowy, w kuchni: płyta ceramiczna, piekarniki, zmywarka, lodówka oraz zestaw wszelkich niezbędnych naczyń i sprzętów.

Apartament składa się z 1 pokoju z rozkładaną sofą i przeznaczony jest dla 2 osób dorosłych. Fotel, który znajduje się w salonie jest rozkładany więc może tam spać również dziecko.

Lokalizacja: Gdańsk Stare Miasto