Usługi dodatkowe
Atrakcje
Kalendarz imprez
Polecamy

Zobacz film z apartamentu

Zobacz pozostałe filmy

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych - zobacz szczegóły
   
Chcesz kupić
mieszkanie?
www.domhouse.pl

Aqua Park Sopot

Dla Gości DOM & HOUSE APARTAMENTY oferujemy zniżki na baseny oraz sauny w wysokości 15%.


            Aquapark Sopot to pierwszy obiekt w województwie pomorskim, który zaoferował  kompleksowe usługi z zakresu rekreacji wodnej. Aquapark Sopot stał się ulubionym miejscem spędzenia wolnego czasu  mieszkańców naszego regionu, a także jest dużą atrakcją dla turystów odwiedzających Trójmiasto przez cały rok. Na terenie Aquaparku klienci mogą korzystać nie tylko z basenów ale również ze Świata Sauny, bowlingu oraz Pick&Roll Club.

Baseny          

            Główną część Aquaparku stanowią różnej wielkości baseny. Klienci mają do dyspozycji m.in. basen rekreacyjny z leżankami do masażu, basen para pływacki, całoroczny basen zewnętrzny połączony z wewnętrznym basenem rekreacyjnym kanałem przepływowym, dwie zjeżdżalnie rurowe, dzika rzeka o długości 71m. W okresie letnim klientom udostępniany jest także teren zewnętrzny na powierzchni, którego znajduje się basen sezonowy wraz z konstrukcją do zabaw wodnych dla dzieci oraz drewniany taras z leżakami do opalania.

Swiat Sauny            

            Na I piętrze, na powierzchni 1300m2, znajduje się Świat Sauny. Aquapark Sopot udostępnia swoim Klientom trzy sauny parowe: Caldarium, Laconium, Steam Bath oraz cztery sauny suche: Zewnętrzna - Nordic Sauna, Wewnętrzna - Finnish Sauna, Aromatyczna - Aroma Sauna, Biosauna, a także sauna błotna - Serail Bath. Sauny różnicuje temperatura i wilgotność. 
Wszystkich gości odwiedzających Świat Sauny zapraszamy także do korzystania z usług dodatkowych: masaży, zabiegów na ciało, peelingów. 

 
ADRES:

Park Wodny Sopot Sp. z o. o.
Ul. Zamkowa Góra 3-5 
81-713 Sopot

Tel. + 48 58 555 85 55